Карпати повирізували - просто жесть: Байкери здійснили мотопробіг до озера Синевир в Закарпатті (ФОТО, ВІДЕО)

Закон — не працює: Байкери б’ють на сполох з приводу тотальної вирубки лісів️ в Закарпатті

Байкери з усієї України та небайдужі громадяни продовжують бити на сполох з приводу тотальної вирубки лісів️. Не дивлячись на законодавчі заборони, укази Президентів і «карантини» вирубка тільки збільшується...
Днями в Ужгороді зібралися мотоклуби України та вільні байкери на акцію "Україна Наш дім!" під гаслом: Ми проти стихійної вирубки та контрабандного експорту лісів України!
Акція байкерів під назвою «Збережемо ліси України» охопила захід країни, зокрема національний природний парк «Синевир». Її ініціювали – мотоклуби «Angels MS» та «Roads Angels MS». Своїм мотопробігом байкери з Дніпра, Кривого Рогу, Одеси, Києва, Львова, Ужгорода та інших міст мали за мету привернути увагу до проблем лісів України.
У національному природному парку «Синевир» учасники акції поспілкувалися з працівниками установи, обговорили актуальні питання збереження довкілля. Спільно з природоохоронцями, байкери провели доповнення лісових культур в одному з урочищ Квасовецького природоохоронного науково-дослідного відділення. Таким чином вони зробили й практичний вклад у справу відновлення лісів.
З ініціативи байк клубу Angels MC, байкери з багатьох регіонів України здійснювали рейди по виявленню забороненого до вирубки та експорту лісу по всій країні!
Висновки після рейдів:
- цінні і ділові породи лісу як і раніше вирубуються безбожно в Карпатах і по всій Україні, це явно не санітарна рубка;
- весь кругляк надалі рухається в напрямок кордонів України з Європою;
- закон не один для всіх, як це має бути в нормальній країні.
Закон — не працює, а створює монополію можновладців і корупцію останніх!!!

Об этом сообщает Алексей Пивоваров


Джерело статті: “https://ua-reporter.com/uk/news/karpaty-povyrizuvaly-prosto-zhest-baykery-zdiysnyly-motoprobig-do-ozera-synevyr-v-zakarpatti”